Minulost v přítomnosti

3. prosince 2014 v 21:02 | Alessa |  My Mental Processes
Kamarád, číslo 2.... zmiňovaný v článku Sex vs. sex.

Známe se nějak... 3 roky.
Chodili jsme spolu ven skoro každej den, pořád jsme si psali. Po nějaký době mi začal vypravovat, že mě miluje. Ale tak nějak jsem se bála... takže jsme spolu nechodili.
Pak jsme se spolu vyspali... a pak už pomalu ani nenapsal. Když jsem mu napsala já, stěží odepsal, nebo pak už jen smajlíky a tak.
Asi po půl roce po tom jsme se odstěhovali. Pak jsem se ho ptala na fb jak je a tak. Nějak jsme se dostali k tomu, že jsem se přestěhovala. On napsal, že až budu v tom městě, kde jsem bydlela, ať se ozvu. To jsem taky pak udělala.
Sešli jsme se v kavárně, pokecali, pak se prošli venku atd atd... prostě fajn.

Pak jsme si psali na fb. Měla jsem tam takovou tu kravinu: lajkni mi to, a napíšu ti, jestli se mi líbíš, jestli bych s tebou chodila a bla bla bla... on to lajknul. Na to chození jsem napsala, že mám kluka. Tak dlouho dotíral a šťoural do toho, až jsem mu napsala, že jsem s ním chtěla chodit. Ale že jemu šlo jen o to. On že ne, že takovej neni, že mě taky chtěl a že tomu je tak do teď. A že je to v háji že jsem se odstěhovala atd.

Asi před... měsícem, nebo dvěma jsem tam byla zase a napsala jsem mu to a že jsem s kamarády na diskotéce, tak tam přišel.
Šli jsme pak ven a on mě začal líbat. Kruci! Říkala jsem si, že tomuhle musim předejít a když se něco takovýho stane, odstrčím ho. Mám přece přítele. Samozřejmě jsem to neudělala. On je takovej idiot! Nebo možná já? Spíš já.
Asi po dvou hodinách šel domů, já se vrátila na diskotéce. Přemýšlela jsem, co jsem to zase udělala a vyčítala si, jaká jsem kráva.
Pak mi přišla sms... od něj. Že kdybych si to rozmyslela, ať přijdu za ním. Jasně, zase jde o sex. Zasmála jsem se... jo, fakt jsem se zasmála. A šla s kamarádkou domů.


A proč nedělat chyby znovu a znovu? Napsala jsem mu, že tam o víkendu budu. A co on odepsal? V podstatě to, že je mu to jedno, protože se s nim stejně nevyspim.
Takže jsem mua napsala, ať si teda trhne. On, zase mlel něco o tom stěhování a že tam nejsem a tak. Tak jsem mu napsala, že tam jsem celkem dost často, ale že mě fakt baví se mu pořád vtírat.
On napsal, že on mi nestojí ani za sms. Takže jsem mu napsala, že já mu psala a on na mě sral. On, že tam stejně nebydlim, tak nemá cenu hned odepisovat (cha). Napsala jsem, že to tak bylo vždycky. Po tom, co jsem s ním spala. A že je teda fakt skvělý, že mi nadává že nepíšu a když po dlouhý době, kdy on si na mě ani nevzpomene, napíšu že tam budu, tak že mě v podstatě pošle do prdele, když s nim stejne nebudu spát.
Napsal, že mám pravdu.
Pak zase, že se odstěhuju a ani nic nenapíšu. Napsala jsem, že jsem mu to chtěla říct, ale pak jsem si vzpomněla, že on se ani neozve a když napíšu já, skoro neodepíše.
Pak zase něco o tom, že se mnou chtěl chodit, tak jsem mu napsala, že je skvělý, že to bylo poznat, když se po tom sexu pomalu neozval. On, že byl mladej a blbej.
Pak zase řešil to stěhování... napsala jsem mu, že se mi stěhovalo líp, když jsem si vzpomněla, že on na mě sere a že ho nezajímám atd. On, že to není pravda že ho nezajímám.
Já: Jen škoda, že to není poznat
On: Bylo by, kdyby ses neodstěhovala
Já: Nebylo to poznat, ani když jsem tam bydlela
On: To jsem neměl čas (ale přitom, chodil do práce stejně, jak před sexem tak i po)
Já: Ale teď najednou máš
On: Mám furt
Já: Trochu si protiřečíš

Takže... nevim, jestli je větší kretén on, nebo já, že jsem ho ještě nehodila za hlavu.
Vim, to je největší blbost. Ale já to prostě nedokážu, mám ho fakt ráda a nedokážu odhodit lidi, který pro mě tolik znamenali.
Navíc jsem vždycky neměla moc kamarádů, pokud si četla článek Od narození... takže o to míň se mi chce přestat se s někým bavit...
Jsem fakt dement. Navíc se kvůli němu pořád dokola trápim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 7. prosince 2014 v 0:02 | Reagovat

Ano, Od narození jsem četla už před časem, takže nejspíš chápu tvou situaci a strach. Sex jsem ještě neměla (a ani se do toho nějak nehrnu), ale hádám, že to má zhruba stejnou, nebo větší, emocionální váhu jako první líbání.
Já bych se pokusila na to zapomenout, nebo se to pokusit "vypustit" z hlavy. Zkus třeba nějaký sport. Já dělám taekwondo a vždycky se z tréninku vrátím zplavená jak prase (Promiň za ten termín :D) a jediný, co zvládnu, tak se umeju a padnu do postele.
Je to skvělé odreagování a dostaneš ze sebe všechno napětí.
Ten kluk je fakt debil, jestli mu jde jen o sex

2 J.W. J.W. | Web | 8. prosince 2014 v 11:24 | Reagovat

Fakt nenávidím ty typy, kterým jde jen o sex. Ty k nim cítíš něco víc a oni ti nakecají vše, co chceš slyšet, jen aby jsi mu skončila v posteli. Jsou jim ukradené tvé city a to,jak se pak budeš cítit.

3 Miss No Strong Miss No Strong | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 16:17 | Reagovat

Myslím, že chlapy asi nikdy nepochopím.

4 marketts-cube marketts-cube | Web | 8. prosince 2014 v 19:13 | Reagovat

Hele toto jsou prostě chlapy. Nevím, asi by bylo nejlepší se s ním osobně sejít a promluvit si o tom. A nebo ho nechat být. Chápu, že to nemusí být úplně snadné ale takhle to nemůžete tahat donekonečna :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama