Můj druhý vztah

26. listopadu 2014 v 19:53 | Mental Princess |  My Mental Processes
V 18 jsem se dala dohromady s kamarádem (přítel č.2), kterýho znám už od školky.
Jak jsem ho znala dlouho, všechno šlo celkem rychle... moje poprvé (ano, měla jsem sex až v 18. a co? já se za to nestydim. jsem na to pyšná, že jsem spala až s někým, koho jsem opravdu milovala, ne nějaký ty puberťácký vztahy na měsíc, kdy člověka ani pořádně nestihneš poznat)
Největším problémem bylo, že jak ho znala i mamka, nechávala ho u nás dost často spát. A ano, byl to problém. Tenkrát jsem to samozřejmě jako problém neviděla, byla jsem ráda.

Ale postupem času, jsem to pochopila. Byli jsme spolu až moc často. Třeba několik dní v kuse, celý dny...
To není asi zrovna ideální stav. Hlavněkdyž ho pak začne štvát, když si s někým chvilku píšete přes mobil, nebo chcete jít někam s kamarádkou, místo nějaký párty co on uspořádá.
Jasně, není asi zrovna fajn, když jsem s klukem a píšu si s někým na mobilu... ale když jsem s ním třeba týden 24 hodin denně? Tak kdy se pak s někým mám na něčem domluvit? Nebo tak? Nebo mi přišla sms od mamky a já si jí jen přečetla a už vrhal vražedný pohledy...

A nejlepší bylo, když jsem se s kamarádkou domluvila na nějaký akci, on o tom věděl dva týdny dopředu, pak si pár dní předtim vymyslel párty kam pozval kamarády a byl naštvanej, že tam s nim nechci jít. Navíc jsem si s jeho kamarádama zrovna moc nerozumněla. Nemluvě o jeho sestře, která byla skoro stejně stará jako já.

Takže v podstatě pak už jsem nedělala nic jiného, než že jsem se s ním dohadovala, nebo jsem se hrozně bála, kdy zase něco "provedu" že se pohádáme.

A pak, přišel největší problém. Začal mě nutit do sexu. Zpočátku jen občas, ale pak to bylo čím dál častější. Pak už jsem nesnášela každej jeho dotek.

Radši jsem chodila ven s kamarády, než abych šla za ním.
Po rozchodu s přítelem č.1, jsme se asi půl roku nebavili, a pak zase normálně jo. Občas jsme někam zašli a pokecali. Pořád jsem ho měla ráda a záleželo mi na něm.
Jenže teď jsme se začli vídat víc. On se domě zase zamiloval a říkal že ještě víc, než předtim. Byl hrozně milej, pozornej... jeho slova mě vždycky hrozně potěšili.
Takže s přítelem č.2 jsme si dali pauzu.
Chvilku jsme spolu chodili, spala jsem s ním... jenže pak jsem zjistila, že je stejnej jako předtím. Vrátila jsem se k tamtomu.

Asi po dvou měsících jsem ale poznala přítele č.3, z kterýho jsem byla úplně hotová. Po týdnu, co jsme se vídali i s kamarády (byli jsme taková partička) každý den, mě políbil. Tím to vnímal jako začátek vztahu. Problém byl, že já jsem to tak rychle neplánovala, nejdřív jsem se chtěla rozejít s přítelem č.2. Ale nevěděla jsem jak.
Asi po týdnu jsem se sešla s přítelem č.3. Na přivítanou mě políbil, já už nic necítila, v podstatě jsem ho odstrčila.
A rozešli jsme se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 26. listopadu 2014 v 20:47 | Reagovat

Takže to vlastně dobře dopadlo, protože jsi (byla) single a to je přece nejlepší! :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama